Kontakt

Entreprenad

Entreprenad frågor?

8 + 13 =

Daniel Sunden

Daniel Sunden

Projektledare Entreprenad

031-330 0944 / 0705-223568

daniel@sjovallabygg.se

Olof Vernersson

Olof Vernersson

Projektledare Entreprenad

031-330 0953 / 0734-614704

olof@sjovallabygg.se

Niklas Hullberg

Niklas Hullberg

Projektledare Entreprenad

Thomas Arvidsson

Thomas Arvidsson

Projektledare Entreprenad

Roger Plantin

Roger Plantin

Projektledare Byggservice

Johan Sindeborg

Johan Sindeborg

Projektledare Byggservice

Joakim Fritzne

Joakim Fritzne

Projektledare Byggservice

Olle Sjöberg

Olle Sjöberg

Projektledare Byggservice

Daniel Sunden

Daniel Sunden

Projektledare Entreprenad

031-3300944 / 0705-223568 daniel@sjovallabygg.se
Olof Vernersson

Olof Vernersson

Projektledare Entreprenad

031-3300953 / 0734-614704 olof@sjovallabygg.se
Niklas Hullberg

Niklas Hullberg

Projektledare Entreprenad

Thomas Arvidsson

Thomas Arvidsson

Projektledare Entreprenad

Mikael Bryngelsson

Mikael Bryngelsson

Projektledare VVS

031-3300942 / 0701-914690 mikael@sjovallabygg.se

Ekonomiavdelningen är öppen måndag till fredag kl 08.00 – 17.00

Robert Malmros

Robert Malmros

VD/Projektledare Byggservice

031-3300945 / 0705-627628 robert@sjovallabygg.se
Pontus Johannesson

Pontus Johannesson

Ekonomi

031-330947 / 0706-219 113 pontus@sjovallabygg.se
Eva Härdmark

Eva Härdmark

Ekonomi/Redovisning

Marina Holmgren Jashari

Marina Holmgren Jashari

Ekonomi/Lön

Byggservice och försäkringsfrågor?

Byggservice eller försäkringsfrågor?

Våra kontor

Göteborg

   Adress Tagenevägen 22 422 59 Hisings Backa

   E-postadress post@sjovallabygg.se

Kungsbacka

   Adress Faktorvägen 17 434 37 Kungsbacka

   E-postadress kungsbacka@sjovallabygg.se

Stora Höga

   Adress Stationsvägen 10 444 60 Stora Höga

   E-postadress storahoga@sjovallabygg.se

Lysekil

  Adress Datavägen 5 453 38 Lysekil

   E-postadress lysekil@sjovallabygg.se